UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 9201167
nr 920 1167
Bordsur
Sent 1800-tal. , höjd: 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:22:54
300 kr